DEMPAPEN, 1988 yılında PVC alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan DEMPAPEN, Türkiye’de yıllarca yaptığı çalışmalarla hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli işler başarmaya devam etmektedir.

AR-GE ve teknolojinin yakın takipçisi olan firmamız, 1988 yılında sadece PVC alanında üretim yaparken günümüzde panjur ve kepenk sistemleri, sürme ve katlanır pencere sistemleri, kapı sistemleri, kış bahçesi ve cam balkon sistemleriyle çeşitli alanlarda hem iç mimari hem de dış mimaride zengin detay ve yardımcı profil tasarımlarıyla müşterilerine inovatif ve sürdürülebilir sistemler üretmeye devam etmektedir.

DEMPAPEN olarak ürünlerimizi piyasanın en iyi ve en güvenilir markalarından temin ederek üretmekteyiz. Hizmetlerimizi bu alanda yetenekli ve tecrübeli çalışanlarımızla taçlandırıyoruz. Gücünü ve başarısını müşterilerinden alan firmamız, tüm müşterilerimizin talep ve sorunlarına yönelik çözüm odaklı çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.